Ілюстрація для зимового дизайну RexAnime.Ru 2010 р.

Мета:

Розробити нарядну ілюстрацію для зимового дизайну аніме-порталу, яка б нагадувала про новорічні свята і наповнювала б сайт морозною свіжістю сонячного зимового дня.
Дата завершення:

Грудень 2010 р.
Пейзаж:

Для ілюстрації був створений пейзаж у техніці Matte painting з наступною стилізацією під аніме-малюнок
Персонажі:

В ілюстрації були використані персонажі Chocola і Vanilla японської художниці Sayori.
Сюжет:

Ілюстрація не змогла уникнути знаменитого силуету Фудзі (традиційного для всіх дизайнів RexAnime), кавайного біло-рудого японського неко (символу аніме-культури) та прикрашеної за усіма правилами новорічної ялинки з подарунками (яка нагадує про зимові свята, що наступають). У поле зору на цей раз потрапив буддійський храм (о-тера), що розташувався у підніжжя пагорба поряд з прихованим від сторонніх очей замерзлим штучним ставком.

Снігур на гілці вітає прекрасні обриси Фудзі, неко знайомиться з першим снігом, добре утеплені сніговики замислено спостерігають за тим, як кавайні анімешні персонажі переднього плану ласують новорічними льодяниками.

Очевидно, що вночі тут побували невідомі зловмисники, які встановили і прикрасили ялинку згідно з усіма західними традиціями, розкидали довкола неї конфеті і залишили під нею подарунки. Що тут скажеш... Справжня зимова казка...

PrevNext
← Повернутися