Аніме-портал RexAnime.Ru. Зимовий дизайн 2010 року

Головна сторінка

Головна сторінка

Завдання:

Створити зимовий, новорічний дизайн зі святковою атмосферою, сніговиками, льодяниками, і, звичайно ж, ялинкою.

Платформа: CMS DLE 9

Технології: XHTML 1.0 Strict, JavaScript (jQuery)

В Японії дуже багато уваги приділяється зміні пір року, цим пронизана уся японська культура — література, живопис, і навіть зовнішній вигляд страв національної кухні. Не дивно, що і аніме-порталу закортіло, слідуючи стародавнім традиціям, змінити свій зовнішній вигляд, щоб відповідати порі року.

Кольори:

З самого початку ми відштовхувалися від світлих пастельних відтінків холодної гами — так, неначе старий, теплий дизайн сайту занесло новорічним снігом. Білий і світло-синій кольори стали визначальними для даного проекту. Щоб остаточно не заморозити відвідувачів холодними відтінками, ми вирішили ввести ще один яскравий теплий колір - червоний. Чому саме червоний? Червоний — це колір ялинкових прикрас, одягу Діда Мороза, колір різдвяних льодяників і упаковки подарунків, що лежать під ялинкою.

Ілюстрація:

Пейзаж для ілюстрації в шапці сайту (подивитись і почитати про неї можна ось тут) малювався у техніці Matte painting, на завершальному етапі він пройшов обробку і стилізацію під аніме-малюнок.

Засніжені буддійські храми (о-тера), прикрашена ялинка з подарунками, сліди від санчат на снігу - все це було покликане принести на сайт дух Різдва і Нового року.

Сторінка повної новини

Сторінка повної новини

Стало прохолодно:

Прийшла холодна пора, і сніг замів шапки новин; кнопки «Подробнее» і випадаючі меню вкрилися візерунками, подібними до тих, що зображує мороз на шибках вікон.

Навіть чібі, який вже другий дизайн поспіль пильнує напис «RexAnime» в шапці сайту, надів святковий капелюх Діда Мороза.

Права панель сайту вкрилася повільно падаючими сніжинками, ліва - сніговики, льодяниками та ялинковим гіллям з новорічними іграшками.

На сайт прийшла зима...

Талісман порталу, веселе кошеня Чі у нижній частині сайту, тепер бігає по м'якому блискучому снігу і залишає на ньому вервечки слідів.

Замість гаманця поряд з написом «Помощь сайту» з'явився мішок Діда Мороза з подарунками. Він символізує те, що керівництво порталу дякує усім, хто допомагає існуванню сайту, і в святкову, новорічну пору готує усім відвідувачам подарунки.

Божа корівка:

Звідки взялася божа корівка на зимовому, засніженому пейзажі? Це випадковий гість сайту, який немовби підказує нам, що зима незабаром скінчиться, і знову наступлять теплі літні дні...

PrevNext
← Повернутися