Про нас

Наша студія була заснована у місті Харкові 2007 року. За декілька років творчої діяльності нами було виконано безліч проектів у таких сферах, як веб-дизайн, айдентика і створення ілюстрацій. З ними Ви можете ознайомитись у розділі «Портфоліо».

Дзен-буддистська мудрість свідчить:

«Все, за що б ви не взялися, — музику, любов, книжкову полицю, їжу — робіть так добре, як тільки можете. Діяти інакше — значить діяти бездушно».
Цей принцип ми поклали в основу діяльності нашої студії — ми любимо свою роботу, і любимо робити її добре.

Наші принципи:

1Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, постійно навчаємося і вдосконалюємося, кожен день відкриваючи для себе нові горизонти.

2Ми завжди чесні з замовником і чекаємо від нього того ж самого. Ми завжди намагаємося тримати замовника в курсі справи, надаючи повну інформацію про поточний стан проекту на кожному етапі його виконання.

3Кожен проект для нас — особливий і неповторний. Приступаючи до роботи, ми з головою занурюємося в проект замовника, переймаємося його тематикою, щоб найбільш повно передати всю його атмосферу і специфіку.

4Ми вміємо слухати замовника і завжди намагаємося враховувати його побажання. Разом з тим, ми завжди готові запропонувати своє бачення проекту.

Останні роботи

Новини студії

Новин поки що немає, але коли трапиться щось нове і цікаве, ми обов'язково про це Вам розповімо.

Акції

1Якщо Ви замовляєте у нас сайт вперше, то гарантовано отримуєте 10%-знижку на наступне замовлення (розробку сайту, створення ілюстрації або айдентику).

2Для музикантів, музичних колективів, художників, скульпторів та інших представників творчих професій діють постійні знижки у розмірі 20% від загальної вартості проекту.

3Якщо у Вас є якась концепція сайту чи ілюстрації, яка нам здасться цікавою, Ви можете розраховувати на знижку.

4Якщо Ви маєте у своєму розпорядженні скромний бюджет, ми можемо взятися за виконання Вашого проекту за умови, якщо Ви повністю довіряєтеся нам і якомога менше втручаєтесь у творчий процес.

← Повернутися