Обкладинка до книги Антоніни Козловської «Три половинки яблука»

Презентація

Презентація

Ілюстрація для обкладинки книги

Ілюстрація для обкладинки книги

Мета:

Намалювати ілюстрацію для обкладинки книги, яка відповідатиме її сюжету і атмосфері.
Дата завершення:

Січень 2011 р.
Пейзаж:

Для ілюстрації був створений пейзаж у техніці Matte painting.
Сюжет книги:

"Це був звичайний вечір. Вона увійшла до переповненого трамваю. Сіла на останнє вільне місце, подивилась навкруги, і... І одразу побачила його. Цього разу це не було маною або помилкою. Це був він. Чоловік з її минулого.


Роман польської письменниці Антоніни Козловської "Три половинку яблука" — це історія про кохання і ті важкі рішення, які доводиться приймати. Він про жінок, які, на перший погляд, задоволені своїм життям, але продовжують мріяти про щось більше.


У героїні роману Терези є сім'я, чоловік, двоє дітей, улюблена робота. Але іноді наодинці з собою вона думає про те, що, можливо, з іншим вона була б щасливішою. І ось одного разу Тереза зустрічає чоловіка зі своєї юності, і між ними починається бурхливий роман. Жінка опиняється перед важким вибором..."
Головна героїня:

Центральний персонаж книги - тендітна, витончена, цікава жінка тридцяти п'яти років, яка живе у Варшаві.

Героїня Антоніни Козловської - це така собі суміш дорослої жіночності з ще не втраченою юністю.

Нові зморшки, кола під очима, спокійне кохання чоловіка - все це вже не приносить радості, згадується молодість з її бурхливими поривами і... коханням, у якого не було продовження.

Складний вибір, нерішучість, невтримна радість і важкий смуток одночасно - життєві перипетії втомлюють, хочеться зупинитись, замислитись про все, що було раніше, що є тепер... і яким хочеться побачити майбутнє...
Атмосфера ілюстрації:

Місце дії - Замкова площа, у самому серці Старого міста у Варшаві.

Над містом нависли важкі грозові хмари, накрапає холодний дощ, що передвіщає кінець тривалої осені. На вулиці - порожньо і самотньо. Похмурий смуток осінньої природи відображає внутрішній стан героїні.

PrevNext
← Повернутися